KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16229162

nr 1622 9162

Oidentifierad konstnär. Signerad Andree, Riddarholmen. Olja på pannå, 33x25 cm, yttermått inklusive ram: 50x42 cm

Utrop:

500 kr

måndag 27 maj 2024
kl 19:31:15